1) Geri iade sadece Hosting hizmeti alımlarında yapılmaktadır.

– Yukarıda belirtilen madde gereğince yalnızca yıllık alınmış hosting ve reseller hizmetlerinde geri iadeniz 7 gün içinde geçerlidir. 7 günden sonra yapmış olduğunuz başvurular dikkate alınmayacaktır.

– Satın almış olduğunuz Hosting hizmeti çok yavaş çalışıyor ve sürekli erişim olmuyor veya sunucularımızdan kaynaklanan bir sebepten ötürü geri iade talebi yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

– Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti sitemizde verilen özelliklerine uymuyor ise Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir paket satın almadan iletişime geçmeniz ve sunucu özelliklerini sormanız gerekmektedir, aksi taktirde yanlış satın aldım gibi durumlarda geri iade kabul edilememektedir farkını ödediğiniz takdirde paket yükseltmesi yapılabilmektedir.

2) Domain (Alan Adı), SSL Sertifikası, VPS, VDS, Dedicated, Script Lisansı, Panel Lisanslama, Web Tasarımı ve bünyemizdeki diğer tüm hizmetlerde hiçbir şekilde geri iade yapılamaz, çünkü bu hizmetler geri iade koşullarına uygun değildir.

3) Hosting hizmetinin içinde barınan herhangi bir sitenin Hizmet Sözleşmesi ‘ne uygun olmamasından kaynaklanan sonuçlardan dolayı geri iade veya ücreti geri ödeme talebinde bulunulamaz.

4) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti tüm scriptleri desteklemiyor olabilir. Kurduğunuz scriptin çalışmaması durumunda geri iade ve ücreti geri ödeme kabul edilmez. Bunun için paket satın almadan önce müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

5) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin geri iade yapılabilmesi ve ücretin geri ödenebilmesi için hizmet alındıktan sonra yalnızca yıllık hizmetlerde en geç 7 gün içerisinde iptal talebinde bulunulması gerekmektedir. Hizmet alındıktan sonra 7 gün geçmesi durumunda hizmetin geri iadesi veya geri ödeme talebi yapılamaz.

6) Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz geri iade talebi durumunda kampanya bedeli kesilerek iadesi gerçekleşir.

7) İadenizi alabilmeniz için müşteri temsilcimizi arayıp gerekçeyle birlikte bildirim oluşturmanız yeterlidir.